PNR     Soyad:    

Uyarılar
1- Online Check-in işlemi için PNR ve girilen PNR içerisindeki yolculardan birinin soyadını giriniz.
2- Seçilen koltuğu iptal etmek için kendisini tıklayınız.
3- Ücretsiz koltuklar seçildikten sonra Check-in butonunu tıklayınız.
4- Konforlu koltuklar seçildikten sonra kredi kart bilgilerini doldurarak Check-in butonunu tıklayınız.
5- Bebekli yolcular, yalnız seyahat edecek çocuklar (7-12 yaş) ve engelli yolcularımız özel hizmete tabi olduklarından internet check-in hizmetinden faydalanamazlar.
6- Check-in iptali ve sorularınız için 0850 210 6687 çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.
7- Online Check-in işlemi için Adobe Acrobat Reader zorunludur.
    Acrobat Reader linkinden indirebilirsiniz.
Seçilebilir Konforlu Koltuk(20TL) Seçilebilir Koltuk
Rezerve Koltuk Seçtiğiniz Koltuk
Genel Açıklamalar
1- Havalimanına üzerinde barkod bilgisi olan biniş kartınızla geliniz.
2- Biniş kartının fotokopisi yada faksı kabul edilmez.Orjinal çıktı kayıp ise yeniden basılması için check-in bankolarına müracaat ediniz.
3- Rezervasyonunuzda herhangibir değişiklik olması durumunda , biniş kartınız geçerli olmayacaktır.
4- Lütfen seyahatiniz için geçerli belgelerinizin yanınızda olduğundan emin olunuz ve biniş kapısında resimli resmi kimlik kartınızı hazır ediniz.
5- Bebekli yolcular, yalnız seyahat edecek çocuklar (7-12 yaş) ve engelli yolcularımız özel hizmete tabi olduklarından internet check-in hizmetinden faydalanamazlar.
6- Online check-in yapmış yolcularımızın eğer kontuara teslim edilecek bagajları yoksa iç hatlar için uçuş saatinden en geç 30 dakika once, dış hatlar için ise uçuş saatinden en geç 45 dakika önce biniş kapısında olmaları gerekmektedir. Kontuara teslim edecek bagajları olan yolcularımızın ise iç hatlar için uçuş saatinden en geç 60 dakika önce, dış hatlar için ise uçuş saatinden en geç 90 dakika öncesinde havalimanında bagajlarını teslim edecekleri kontuarda hazır olmaları gerekmektedir.
7- Hamile,yaşlı,engelli ,hasta, ameliyatlı, çocuklu ve bebekli yolcuların "EXIT" koltuklara oturmaları sivil havacılık güvenlik kuralları gereği yasaktır.
8- Hasta, hamile, ameliyatlı .... yolcularımızın uçuş tarihinden en geç bir hafta önce alınmış "uçakla seyahatinde sakınca yoktur" ibareli doktor raporu ile uçuşa kabul edilebilirler.
9-Operasyonel nedenlerden uçak tipi değişikliklerinde Onur Hava Yolları koltuk numaralarını değiştirebilir.
10-Exit koltuklarda oturan yolcularımız, beklenmedik bir durumda , dış şartların uygunluğunu gözlemleyerek acil çıkış kapısını açmak ve yolcuları bu çıkışa yönlendirmekle sorumlu olacaktır.Bu sorumluluğu yerine getiremeyecek yolcularımız online check-in yaparken "exit" koltukları seçmemeleri gerekmektedir.